“ASAN Məktub” layihəsi sevindirməyə davam edir!
“ASAN Könüllüləri” Təşkilatının “ASAN Məktub” layihəsi çərçivəsində “Bilik günü” ilə əlaqədar olaraq “Deloitte & Touche” şirkətinin tərəfdaşlığı, “Personaj Agency”, “Qafqaz Sport Hotel” və Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin dəstəyi ilə Qəbələ şəhərində yaşayan, www.asanmektub.az saytında öz arzularını yerləşdirən 20 uşağa hədiyyələr verilib.
“ASAN Məktub” layihəsinin əsas məqsədi həssas qruplara aid olan uşaqlara sevinc bəxş etmək və ümumilikdə sosial məsuliyyət, eləcə də cəmiyyətdə qayğı hissini daha da artırmaqdır.

"ASAN Letter" project continues to gladden!
On the occasion of the “Day of Knowledge”, within the cooperation of “Deloitte & Touche”, "Personage Agency", "Qafqaz Sport Hotel" and State Committee for Family, Women and Children Affairs with “ASAN Letter” project of “ASAN Volunteers”, gifts were presented to 20 children from Gabala, posting their wishes in www.asanmektub.az .
The main objective of “ASAN Letter” project is to gladden children from socially vulnerable groups, as well as to increase social responsibility and sense of care among the society.
Up to date, www.asanmektub.az has received 2531 applications and 2499 of them have been implemented.