İmişli “ASAN Həyat” kompleksində konsert proqramı təşkil olunacaq
23 dekabr 2018-ci il tarixində“ASAN xidmət” və İmişli Rayon İcra Hakimiyyətinin birgə təşkilatçılığı, ASAN radionun media dəstəyi ilə İmişli “ASAN Həyat” kompleksində konsert proqramı təşkil olunacaq.
Tədbir 31 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü, Yeni il, “ASAN xidmət” işçilərinin peşə bayramı günü və  ASAN Radionun 3 yaşına həsr olunur.
Konsert proqramında sənətçilər səhnədə bir–birindən möhtəşəm mahnılarını ifa edəcəklər. Daha sonra bayram proqramı DJ-lərin ifası ilə davam etdiriləcək.
“ASAN Həyat” konsepsiyası “ASAN xidmət” mərkəzi ilə yanaşı, ictimai iaşə obyektlərini də özündə birləşdirir. Belə ki, vətəndaşlar operativ və nümunəvi xidmətlə yanaşı, bu konseptin istirahət və əyləncə imkanlarından da istifadə edirlər. “ASAN həyat” Kompleksi vətəndaş rahatlığı üçün həyat standartlarının yaxşılaşdırılmasına xidmət edən müxtəlif həlləri əhatə edir.
Dövlət xidmətləri sahəsində ixtisaslaşan ilk və yeganə radio olan ASAN Radio Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin tapşırığı ilə yaradılıb və 24 dekabr 2015-ci il tarixində yayıma başlayıb.

A concert program will be organized at Imishli “ASAN Life” complex
On December 23, 2018 a concert program will be jointly organized with support of Imishli Region Executive Power, “ASAN service” and media support of “ASAN Radio”
The concert is dedicated to the Solidarity Day of World Azerbaijanis, New Year Holiday, Professional Day of “ASAN service” employees and 3 years of ASAN Radio.
In the concert program, artists will perform spectacular songs on the stage. Then the holiday program will be followed with performances of DJs.
Along with the “ASAN service” center, the “ASAN Life” concept incorporates other public facilities in a single location as well. Thus, the citizens benefit not only from efficient, professional and courteous service of the “ASAN service”, but also have access to business, leisure and entertainment facilities. The "ASAN Life" complex is aimed at ensuring the citizens’ comfort and improving their living standards.
ASAN Radio, the first and only radio channel specializing in public services, was established under the instruction of Mr. Ilham Aliyev, President of the Republic of Azerbaijan and started broadcasting on December 24, 2015.