"Virtual xidmət mərkəzi" yaradılacaq
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin dəstəyi ilə "2Win- Virtual xidmət mərkəzi" platforması yaradılacaq.
"Virtual xidmət mərkəzi" vətəndaşlara olduqları yeri tərk etmədən  platformada təqdim olunan xidmətlərdən yararlanmağa imkan  verəcək. İstifadəçilər  mərkəzdə  yararlanmaq istədikləri xidmət otağına daxil ola biləcəklər.
Təyinatı üzrə otağa daxil olacaq istifadəçilər uyğun olaraq hüquqşünas, psixoloq, həkim və s. xidmətlərdən  yararlana biləcək, müxtəlif proseslərdə virtual olaraq iştirak edə biləcəklər.
Həmçinin platforma vasitəsi ilə vətəndaşlara şəxsi biznes və özünəməşğulluq imkanları yaradılmaqla virtual biznes inkubatoru vasitəsi ilə dəstək göstəriləcək.
Layihənin məqsədi koronavirus pandemiyası və sonrakı dövrdə birbaşa təması minimuma endirmək, istifadəçilərinin olduqları yeri tərk etmədən zəruri xidmətlərdən ən qısa zaman çərçivəsində,  operativ yararlanmalarını təmin etməkdir.

"Virtual service center" will be created
“2Win- Virtual service center” will be created with the support of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan.
“Virtual service center” will allow citizens to use the services provided on the platform without leaving their place. Users will be able to access the service room which they want to use in the center.
Users who will enter the room on purpose will be able to use the services of a lawyer, psychologist, doctor, etc., respectively and participate virtually in various processes. The platform will also support citizens with a virtual business incubator, creating opportunities for personal business and self-employment.
The purpose of the project is minimizing direct contact during and after coronavirus pandemic, providing necessary services operatively to the users within the shortest period of time without leaving home.