“ASAN xidmət” və “ASAN Kommunal” mərkəzlərinə müraciət edən vətəndaşların nəzərinə!
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin Bakı, Sumqayıt, Gəncə, Lənkəran şəhərlərinin və Abşeron rayonunun ərazisində xüsusi karantin rejiminin sərtləşdirilməsi ilə bağlı əlavə tədbirlər barədə müvafiq Qərarına əsasən aidiyyəti “ASAN xidmət” və “ASAN Kommunal” mərkəzlərinin fəaliyyəti də məhdudlaşdırılacaq.
Belə ki, Bakı şəhərindəki bütün “ASAN xidmət” və “ASAN Kommunal”, həmçinin Sumqayıt və Gəncə regional “ASAN xidmət” mərkəzlərinin fəaliyyəti 5  iyun saat 14:00-dan  8 iyun 2020-ci il saat 09.00-dək dayandırılır.
Qeyd olunan tarixlərdə hazır sənədlərin götürülməsi üçün mərkəzlərə müraciət etməli olan vətəndaşlar növbəti iş günlərində müvafiq xidmətlərdən yararlana bilərlər.
Xatırladaq ki, 27 aprel tarixindən  “ASAN xidmət” və “ASAN Kommunal” mərkəzlərində vətəndaşların  qəbulu "ASAN xidmət" mobil tətbiqi, www.asan.gov.az saytı və 108 Çağrı Mərkəzi vasitəsi ilə əvvəlcədən onlayn növbə tutmaqla həyata keçirilir.

To the attention of the citizens applying to "ASAN service" and "ASAN Communal" centers!
According to the relevant Decision of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan on additional measures to tighten the special quarantine regime in Baku, Sumgayit, Ganja, Lankaran and Absheron region, the activity of the relevant "ASAN service" and "ASAN Communal" centers will be restricted.
Thus, all activity of "ASAN service" and "ASAN Communal" centers in Baku, as well as Sumgayit and Ganja regional "ASAN service" centers will be suspended from 14:00 on June 5 to 09:00 on June 8, 2020.
Citizens who have to apply to the centers to get ready documents on the mentioned dates can use the relevant services on the next working days.
Recall that, from April 27, reception of citizens in “ASAN service” and “ASAN Communal” centers is carried out by pre-queuing online through “ASAN service” mobile application, www.asan.gov.az website and 108 Call Center.