İsrailin Azərbaycandakı səfiri Rafael Harpaz və İsrail İnternet Assosiasiyasının rəhbəri Dina Beer “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olublar
3 dekabr 2014-cü il tarixində İsrailin Azərbaycandakı səfiri Rafael Harpaz və İsrail İnternet Assosiasiyasının rəhbəri Dina Beer Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan 1 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olublar.
Qonaqlara mərkəzlərin yaradılması, məqsədləri, inkişaf yolu, həyata keçirdiyi xidmət növləri, həmçinin gələcək planlara dair geniş məlumat verilib. Bildirilib ki, Azərbaycan ixtirası və brendi olan “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyətinin məqsədi dövlət orqanlarının xidmətlərinin göstərilməsində vətəndaşların rahatlığının, şəffaflığın təmin edilməsi, korrupsiya hallarının istisna edilməsi, müasir texnologiyaların tətbiq edilməsi, dövlət qulluqçusu-vətəndaş münasibətlərində yeni düşüncə tərzinin formalaşdırılmasıdır.

Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of Israel to Azerbaijan Rafael Harpaz and Managing Director at Israel Internet Association (ISOC-IL) Mrs. Dina Beer got acquainted with “ASAN Service” center
On the 3rd of December, 2014, Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of Israel to Azerbaijan Rafael Harpaz and Managing Director at Israel Internet Association (ISOC-IL) Mrs. Dina Beer got acquainted with the "ASAN Service” center No.1 of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan.
Guests, after becoming familiar with the conditions and work principle at “ASAN service” center, wished success in its future activity.