“ASAN xidmət”ə 24 milyonuncu müraciət qeydə alındı
Bu müraciət Sumqayıt “ASAN xidmət” mərkəzinə Cavadovlar ailəsi tərəfindən edilib.  Ailə Ədliyyə Nazirliyinin doğumun qeydə alınması xidmətinə müraciət edərək əkiz övladlarına doğum haqqında ilkin şəhadətnamə alıb.
24 milyonuncu müraciətin sahibləri kimi Nəsib və Nasir qardaşları təşəkkürnamə və simvolik hədiyyələrlə mükafatlandırılıblar.
Qeyd edək ki, hazırda 13 “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyət göstərir. Onlardan 5-i paytaxt Bakı şəhərində olmaqla, digərləri Sumqayıt, Gəncə, Sabirabad, Bərdə, Qəbələ, Masallı, Quba və Mingəçevirdədir. Bundan başqa, regionlarda 10 Səyyar “ASAN xidmət” avtobusu və Səyyar ASAN qatar vasitəsilə vətəndaşlara səyyar formada xidmətlər göstərilir

“ASAN service” received the 24 millionth application
This appeal was made by the Javadovs family in Sumgayit "ASAN service" center. Applying to the Birth Registration Service of the Ministry of Justice, there was received a primary birth certificate for the twins.
Nasib and Naseer brothers, as owners of the 24 millionth appeal, was awarded with certificate and symbolic prizes.
It should be noted that, currently, there are 13 “ASAN service” centers. Five of them are located in Baku, and others - in regional centers, including Sumgayit, Ganja, Sabirabad, Barda, Gabala, Quba, Masally and Mingachevir. Moreover, 10 buses of Mobile ASAN service and Mobile ASAN train are delivering services to citizens in the regions.