İmişli “ASAN Həyat” kompleksində konsert təşkil olunacaq
9 noyabr - Azərbaycan Respublikasının Dövlət Bayrağı Günü münasibətilə İmişli “ASAN Həyat” kompleksində konsert proqramı təşkil olunacaq.
İmişli Rayon İcra Hakimiyyəti və “ASAN xidmət”in birgə təşkilatçılığı, ASAN Radionun media dəstəyi ilə gerçəkləşəcək konsert sakinlərə əsl bayram əhval-ruhiyyəsi yaşadacaq.
Konsert proqramında Əməkdar artist Tünzalə Ağayeva səhnədə bir–birindən möhtəşəm mahnılarını ifa edəcək. Daha sonra bayram proqramı DJ-lərin ifası ilə davam etdiriləcək.
“ASAN Həyat” konsepsiyası “ASAN xidmət” mərkəzi ilə yanaşı, ictimai iaşə obyektlərini də özündə birləşdirir. Belə ki, vətəndaşlar operativ və nümunəvi xidmətlə yanaşı, bu konseptin istirahət və əyləncə imkanlarından da istifadə edirlər. “ASAN Həyat” kompleksi vətəndaş rahatlığı üçün həyat standartlarının yaxşılaşdırılmasına xidmət edən müxtəlif həlləri əhatə edir.

A concert will be organized at Imishli "ASAN Life" complex
On the occasion 9th of November, State Flag Day of the Republic of Azerbaijan, a concert program will be organized at Imishli "ASAN Life" complex.
Jointly organized with support of Imishli Region Executive Power, “ASAN service” and media support of “ASAN Radio”, the concert will grant residents with a real festive mood.
In the concert program, Honored Artist of the Republic, Tunzala Aghayeva will perform spectacular songs on the stage. Then the holiday program will be followed with performances of DJs.
It should be noted that along with the “ASAN service” center, the “ASAN life” concept incorporates public catering facilities in a single location as well. Thus, citizens can benefit not only from efficient, professional and courteous service of the “ASAN service”, but also have access to business, leisure and entertainment facilities. The "ASAN Life" complex is aimed at ensuring the citizens’ comfort and improving their living standards.