“ASAN xidmət” mərkəzlərində 20 Yanvar şəhidləri anılıb
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan “ASAN xidmət” mərkəzlərində 20 Yanvar – Ümumxalq Hüzn Günü ilə əlaqədar silsilə anım tədbirləri təşkil olunub.
ASAN Könüllülərinin təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən tədbirlər çərçivəsində 20 Yanvar hadisələrini əks etdirən guşələr təşkil olunub, məlumatlandırıcı videoçarxlar, təqdimatlar nümayiş etdirilib. Həmçinin regionlarda Şəhidlər Xiyabanları ziyarət olunub,  Heydər Əliyev Mərkəzləri ilə birgə tədbirlər, fləşmoblar təşkil olunub.

The memory of 20 January martyrs was commemorated at “ASAN service” centers
In regard of January 20 - National Mourning Day a series of events were held at “ASAN service” centers subordinate to the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan.
Within the framework of the events organized by ASAN Volunteers, corners reflecting the events of January 20 were organized, as well as informative videos and presentations were demonstrated. The regional Alleys of Martyrs were visited, and various events and flash mobs were jointly organized with  Heydar Aliyev Centers.
At the same time, ASAN Volunteers will stage a performance called "The Day of the Crying Carnations".