Dövlət Agentliyinin kollektivi ümummilli lider Heydər Əliyevin məzarını ziyarət etmişdir
10 may 2014-cü il  tarixi ölkəmizdə  müstəqil Azərbaycanın memarı və qurucusu, görkəmli dövlət xadimi, xalqımızın ümummilli lideri Heydər Əliyevin anadan olmasının 91-ci ildönümü kimi qeyd olunur.
Bu münasibətlə  10 may 2014-cü il tarixində  Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin kollektivi Fəxri Xiyabanda Heydər Əliyevin xatirəsini ehtiramla yad etmişdir.
Dövlət Agentliyinin əməkdaşları ümummilli lider Heydər Əliyevin məzarını ziyarət etmiş və gül dəstələri qoymuşlar.

Staff of the State Agency visited the grave of the nationwide leader of Heydar Aliyev
10 may 2014 is celebrated as a 91st anniversary of birth of nationwide leader, architect and founder of independent Azerbaijan Heydar Aliyev in our country.
On this occasion, staff of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan visited the Alley of Honors.
Staff of the State Agency visited the grave nationwide leader of Heydar Aliyev and laid flowers at it.