Valentina Matviyenko “ASAN xidmət”də
12 aprel 2019-cu il tarixində Rusiya Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədri Valentina Matviyenkonun başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub.
Bildirilib ki, bu günədək 28 milyondan çox vətəndaş müraciəti qeydə alınıb. Bundan başqa vurğulanıb ki, ”ASAN xidmət” Birləşmiş Millətlər Təşkilatının 2015-ci il Dövlət Xidmətləri Mükafatına (United Nations Public Service Award 2015) layiq görülüb.
Yaradılmış şərait və iş prinsipi ilə tanış olan qonaqlar  ASAN Könüllüləri ilə görüşüblər və  ”ASAN xidmət”ə gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıblar.

Valentina Matviyenko at “ASAN service”
On April 12, 2019 a delegation led by Chairperson of the Federation Council of the Federal Assembly of the Russian Federation, Valentina Matviyenko got acquainted with “ASAN service” center.
It was mentioned that up to now applications of more than 28 million citizens have been received. Additionally, it was drawn to attention that “ASAN service” received United Nations Public Service Award 2015.
Having familiarized with created conditions and working principles, the guests met with ASAN Volunteers and wished success to “ASAN service” in its future endeavours.