Masallı “ASAN Həyat” kompleksində "Yay festivalı" keçirilib
Masallı “ASAN Həyat” kompleksində baş tutan testival həm Masallı, həm də digər rayon və şəhərlərdən gələn sakinlər tərəfindən rəğbətlə qarşılanıb. Tədbirdə müğənnilər Sevil və Sevinc bacıları, DJ Roşka və başqaları çıxış ediblər.
“Yay festivalı”na “ASAN xidmət”in Rəqəmsal Könüllüləri də qatılıblar. Onlar festival iştirakçılarını elektron hökumət, elektron dövlət xidmətləri, elektron ödənişlər və elektron xidmətlərdən istifadənin üstünlükləri barədə məlumatlandırıblar.
Qeyd edək ki, “ASAN Həyat” konsepsiyası “ASAN xidmət” mərkəzi ilə yanaşı, ictimai iaşə obyektlərini də özündə birləşdirir. Belə ki, vətəndaşlar operativ və nümunəvi xidmətlə yanaşı, bu konseptin istirahət və əyləncə imkanlarından da istifadə edirlər. “ASAN Həyat” kompleksi vətəndaş rahatlığı üçün həyat standartlarının yaxşılaşdırılmasına xidmət edən müxtəlif həlləri əhatə edir.

“Summer Festival” was held in Masalli “ASAN Hayat” Complex
The festival, which took place at Masalli “ASAN Hayat” Complex, was welcomed by residents from Masalli and other districts and cities. Singers Sevil and Sevinj Sisters, DJ Roshka and others performed at the event.
Digital Volunteers of “ASAN Service” also participated in the “Summer Festival”. They informed the festival participants about the benefits of e-government, e-government services, electronic payments and the advantages of electronic services.
We would like to note that “ASAN Hayat” (“ASAN Life”) concept incorporates public catering facilities along with “ASAN Service” center. Thus, in addition to the operational and exemplary service, citizens enjoy leisure and entertainment opportunities. “ASAN Hayat” Complex includes various solutions to improve living standards for public’s comfort.