“ASAN Məktub” arzuları gerçəkləşdirir
“ASAN Məktub” çərçivəsində “ASAN Könüllüləri” Təşkilatı və “Bakcell” şirkətinin birgə əməkdaşlığı, "Məktəblinin Dostu" layihəsinin tərəfdaşlığı çərçivəsində "Bilik Günü" ilə əlaqədar tədbir keçirilib.
Tədbirdə 284 nömrəli məktəbdə təhsil alan 25 şagirdə “Bakcell” şirkəti tərəfindən məktəbli çantası və ləvazimatları hədiyyə edilib.
“ASAN Məktub” layihəsinin əsas məqsədi həssas qruplara aid olan uşaqlara sevinc bəxş etmək və ümumilikdə sosial məsuliyyət, eləcə də cəmiyyətdə qayğı hissini daha da artırmaqdır.

Within the framework of "ASAN Letter", ASAN Volunteers Organisation, jointly with Bakcell and “Friends of Pupils” project, held an event at the eve of “Knowledge Day”.
In the event, 25 pupils from school №284 were presented with school bag and other equipment by Bakcell.
The main objective of “ASAN Letter” project is to gladden children from socially vulnerable groups, as well as to increase social responsibility and sense of care among society.
Up to date, www.asanmektub.az has received 3757 applications and 3663 of them have been implemented.