Dövlət Agentliyində cari ilin ilk 9 ayının nəticələri müzakirə olunub
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyində 2019-cu ilin ilk 9 ayının nəticələrinə, həmçinin ictimai rəyin öyrənilməsinə dair təqdimat keçirilib.
İclasda Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev, struktur bölmələrin rəhbərləri, “ASAN xidmət” mərkəzlərinin direktorları iştirak ediblər.
Dövlət Agentliyinin Nəzarət və qiymətləndirmə şöbəsi tərəfindən həyata keçirilən təqdimat zamanı vətəndaş müraciətlərinin “ASAN xidmət” mərkəzləri, o cümlədən müvafiq xidmətlər üzrə bölgüsünə, mərkəzlərin fəaliyyəti ilə bağlı təklif və şikayətlərə dair statistik nəticələr dinlənilib, ictimai rəyin ətraflı təhlili barədə məlumatlar təqdim olunub.
Həmçinin vətəndaş məmnunluğunun daha da artırılması istiqamətində perspektiv plan və layihələr barədə məlumat verilib.

The Results of the First 9 Months of the Current Year have been discussed at the State Agency
The State Agency for Public Service and Social Innovation under the President of the Republic of Azerbaijan held a presentation on the results of the first 9 months of 2019, as well as the study of public opinion.
Chairman of the State Agency Ulvi Mehdiyev, heads of departments and directors of ASAN service centres attended the meeting.
During the presentation made by the State Agency's Supervision and Evaluation Department, statistical reports on citizens 'appeals to ASAN Service Centers, including related services, suggestions and complaints about the Centers' activities, were presented and detailed information on public opinion was provided.
They also provided information on future plans and projects aimed at enhancing citizen satisfaction.