ASAN könüllüləri və “Azərsun”dan polislərə təşəkkür
“ASAN Könüllüləri" Təşkilatı "Azərsun" Holdinqin xüsusi karantin rejimi dövründəki sosial təşəbbüsünə dəstək göstərib.
4 gün müddətini əhatə edəcək layihə çərçivəsində Bakı şəhəri ərazisində 2 növbə üzrə 160 stasionar postda xidmət aparan polis əməkdaşlarına ASAN könüllüləri tərəfindən "Azərsun" məhsulları və çay termosları hədiyyə olunur.
#VAROLUN sosial çağırışı ilə həyata keçiriləcək layihənin məqsədi xüsusi karantin rejimi dövründə fasiləsiz xidmət göstərən polislərə vətəndaşlarımızın təşəkkür mesajının çatdırılmasıdır.

Thanks to the police from ASAN volunteers and “Azersun”
“ASAN Volunteers” organization supported the social initiative of “Azersun” Holding during the special quarantine regime.
Within the framework of the project which will cover a period of 4 days, “Azersun” products and tea thermoses are presented to the police officers serving in 160 stationary posts in two shifts in Baku by ASAN volunteers.
The purpose of the project to be implemented with the social call of #VAROLUN is delivering of gratitude message of our citizens to the police who serve uninterruptedly during the special quarantine regime.