24-30 may “ASAN xidmət” və “ASAN Kommunal” mərkəzlərində qeyri-iş günüdür
Ramazan bayramı və 28 May – Respublika Günü ilə əlaqədar 24-30 may tarixində “ASAN xidmət” və "ASAN Kommunal" mərkəzlərində qeyri - iş günüdür.
31 may tarixindən etibarən isə vətəndaşlar "ASAN xidmət" mobil tətbiqi, www.asan.gov.az saytı və 108 Çağrı Mərkəzi vasitəsi ilə əvvəlcədən onlayn növbə tutmaqla mərkəzlərə müraciət edə və müvafiq xidmətlərdən yararlana bilərlər.
“ASAN Kommunal” mərkəzlərində bazar günü qeyri-iş günüdür.
Hazırda 18 “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyət göstərir. Onlardan 5-i paytaxtda olmaqla, digərləri Sumqayıt, Gəncə, Sabirabad, Bərdə, Qəbələ, Masallı, Quba, Mingəçevir, İmişli, Şəki, Şamaxı, Kürdəmir və Tovuzdadır.

May 24-30 are non-working days at “ASAN service” and “ASAN Communal” centers
On occasion of Eid al-Adha holiday, August 22-23 and May 28 - Republic Day are non-working days at “ASAN service” and “ASAN Kommunal” centers.
Since May 31 citizens can apply to the centers and get the relevant services by pre-queuing online through “ASAN service” mobile application, the website www.asan.gov.az and the 108 Call Center.
Sunday is a non-working day in “ASAN Communal” centers.
Currently, there are 18 “ASAN service” centers. Five of them are located in Baku, and others in regional centers, including Sumgayit, Ganja, Sabirabad, Barda, Gabala, Guba, Masally, Mingachevir, Imishli, Shaki, Shamakhi, Kurdamir and Tovuz.