Ağcabədi “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyətə başlayıb
16 iyun 2020-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan Ağcabədi regional  “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyətə başlayıb.
Ağcabədi regional “ASAN xidmət” mərkəzi Ağcabədi, Beyləqan, Zərdab, Ağdam,  Şuşa, Füzuli, Cəbrayıl, Xocalı və Xocavənd rayonlarda qeydiyyatda olan 814 900-dən çox vətəndaşla yanaşı ölkə üzrə ərazi məhdudiyyəti olmadan bütün vətəndaşlara xidmət göstərəcək.
Cari ilin 3 iyun tarixində Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev Ağcabədidə “ASAN Həyat” kompleksinin açılışında iştirak edib.
Hazırda 19 “ASAN xidmət” mərkəzi mövcuddur. Onlardan 5-i paytaxt Bakıda, digər 14-ü isə regional mərkəzlər olmaqla Sumqayıt, Gəncə, Sabirabad, Bərdə, Qəbələ, Quba, Masallı, Mingəçevir, İmişli, Şəki, Şamaxı, Kürdəmir, Tovuz və Ağcabədidədir.

On June 16, 2020 Agjabadi “ASAN service” center subordinate the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan started to operate.
Along with all citizens over the country without any restriction related location, Agjabadi “ASAN service” center will serve to more than 814 900 citizens registered in Agjabadi, Beylagan, Zardab, Aghdam, Shusha, Fuzuli, Jabrayil, Khojali and Khojavand.
On June 3, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev attended the opening of the “ASAN Life” complex in Agjabadi.
There are 19 “ASAN service” centers. Five of them are situated in the Baku, other fourteen centers are situated in Sumgait, Ganja, Sabirabad, Barda, Gabala, Guba, Masalli, Mingachevir, Imishli, Shaki, Shamakhi, Kurdamir, Tovuz and Agjabadi.
Information regarding the “ASAN service” centers activity is available via the call to 108 “Call” center or from website www.asan.gov.az.