Seminar-müşavirə iştirakçıları “ASAN xidmət”-də
30 oktyabr 2014-cü il tarixində Azərbaycan Respublikasının şəhər, rayon icra hakimiyyəti başçılarının ictimai-siyasi və humanitar məsələlər üzrə müavinlərinin seminar-müşavirəsinin iştirakçıları  Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan 3 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olublar.
Qonaqların diqqətinə çatdırılıb ki, “ASAN xidmət” mərkəzlərində indiyədək 3 000 000-dan çox vətəndaşa xidmət göstərilib.

Lecture-deliberation participants at “ASAN Service”
On the 30th of October, 2014, participants of the lecture-deliberation of the deputies on the public-policy and humanitarian issues of the executive heads of the cities and regions of the Republic of Azerbaijan were acquainted with the building and functioning of the “ASAN Service” center No.3 of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan.
Guests after becoming familiar with the conditions and work principle in “ASAN service” center wished success in their future activity.