Sabirabad “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyətə başlayıb
5 yanvar 2015-ci il tarixindən etibarən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan Sabirabad “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyətə başlayıb.
Sabirabad “ASAN xidmət” mərkəzi Sabirabad, Saatlı, İmişli, Kürdəmir, Hacıqabul, Şirvan, Salyan və Beyləqan rayonlarında qeydiyyatda olan və ümumi sayı  900 000-ə yaxın vətəndaşa xidmət göstərir.
Hazırda 7 “ASAN xidmət” mərkəzi mövcuddur. Onlardan 4-ü paytaxt Bakı şəhərində, digər 3-ü isə regional mərkəzlər olmaqla Sumqayıt, Gəncə və Sabirabad şəhərlərində yerləşir.

Since the 5th of January, 2015, Sabirabad “ASAN service” center under the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan has started its activity.
Sabirabad “ASAN service” center serves about to 900 000 citizens with registration from the regions: Sabirabad, Imishli, Kurdamir, Hajigabul, Shirvan, Salyan and Beylagan.
There are seven “ASAN service” centers. Four of them are situated in the capital – Baku, other three centers are situated in different regions: Sumgait, Ganja and Sabirabad.
Information regarding the “ASAN service” centers activity is available via the call to 108 “Call center”.