Dövlət Agentliyinin sədri “Yüksəliş”in qalibi ilə görüşüb
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev üçüncü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi Xanım Daşdəmirova ilə görüşüb.
Sədr qalibi təbrik edib və mentoru olaraq birillik fərdi inkişaf planı əsasında onunla peşəkar əməkdaşlıq edəcəyini, təcrübəsini bölüşəcəyini, bacarıqlarının artırılması istiqamətində layihələrə cəlb olunmasına lazımi şərait yaradacağını bildirib.
Görüşdə Ülvi Mehdiyev müsabiqə qalibini Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin fəaliyyəti barədə məlumatlandırıb, ilkin təkliflərin hazırlanması üçün ona müvafiq tapşırıqlar təqdim edib.
Xanım Daşdəmirova isə səmimi qəbula görə təşəkkür edərək Mentorluq proqramı çərçivəsində Ülvi Mehdiyevin təcrübəsindən faydalanmaq istədiyini bildirib.

The chairman of the State Agency met with the winner of the “Yukselish”
The Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, Ulvi Mehdiyev, met with Khanim Dashdemirova, the winner of the third "Yukselish" competition.
The chairman congratulated the winner and expressed his intention to collaborate professionally with her as her mentor. He outlined a one-year personal development plan, during which he would share his experiences and create the necessary conditions for her involvement in projects aimed at enhancing her skills.
During the meeting, Ulvi Mehdiyev briefed the competition winner on the activities of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan. He also provided her with relevant instructions for the preparation of preliminary proposals.
Ms. Dashdamirova expressed her gratitude for the warm welcome and conveyed her desire to benefit from Ulvi Mehdiyev's experience within the mentoring program.