Oksford Universitetinin tələbələri “ASAN xidmət”də təcrübə proqramı keçəcəklər
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev “ASAN xidmət”də təcrübə keçən Birləşmiş Krallığın Oksford Universitetinin tələbələri ilə görüşüb.
Tələbələr ölkəmizdə olmaqdan məmnunluqlarını ifadə edərək yaradılmış şəraitə görə Dövlət Agentliyinin sədrinə təşəkkürlərini bildiriblər.
Tələbələr dövlət xidmətləri və dövlət idarəetməsi sahəsində “ASAN xidmət” təcrübəsini öyrənərək elmi işlərini yazacaqlar.
Təcrübəçilər 6 həftə müddətində “ASAN xidmət”də və Dövlət Agentliyinin müxtəlif şöbələrində təcrübə keçəcəklər.

Oxford University Students to Undertake an Internship Program at ASAN Service
Ulvi Mehdiyev, Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, met with Oxford University students from the United Kingdom who are taking part in an internship program at “ASAN Service”.
The students expressed their satisfaction at being in our country and thanked the Chairman of the State Agency for the conditions provided.
The students will learn the “ASAN Service” experience in public services and public administration and write their scientific paper.
The interns will spend six weeks gaining experience at “ASAN Service” and in various departments of the State Agency.