İndoneziyalı qonaqlar “ASAN xidmət”in fəaliyyəti ilə tanış olublar
4 may 2015-ci il tarixində İndoneziya Respublikasının Milli Inkişafının Planlaşdırılması naziri Andrinof Çaniaqonun rəhbərlik etdiyi rəsmi nümayəndə heyəti 4 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub.
Qonaqları salamlayan Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədr müavini Ülvi Mehdiyev “ASAN xidmət”-in yaradılması və fəaliyyət məqsədləri barədə məlumat verib, bu konsepsiyanın dövlət xidmətlərinin göstərilməsi üzrə Azərbaycan modeli olduğunu bildirib.

Guests from Indonesia got acquainted with the activity of “ASAN service”
On May 4, 2015, official delegation led by the Minister of the National Development Planning of the Republic of Indonesia Andrinof Chaniago got acquainted with Baku “ASAN Service” center No.4.
Guests were welcomed by the Deputy Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan Ulvi Mehdiyev who delivered information about the aims of establishment and activities of “ASAN service”, also noted that this concept is an Azerbaijan brand in the field of public service delivery.