Dövlət Agentliyinin məlumatı
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin “Çağrı” mərkəzi tərəfindən göstərilən xidmətlərin keyfiyyətinin daha da artırılması məqsədilə aparılacaq təkmilləşdirmə işləri ilə əlaqədar olaraq 29.07.2015-ci il saat 17:00-dan 30.07.2015-ci il saat 15:00-dək “108” telefon nömrəsinə daxil olan zənglərin qəbulunda müvəqqəti fasilələr yaranacaq.
Təkmilləşdirmə işləri yekunlaşdıqdan sonra 108 “Çağrı mərkəzi” tam fəaliyyəti ilə vətəndaşlara xidmət göstərəcək.
Qeyd edək ki, vətəndaşlar qeyd olunan müddətdə həm “ASAN xidmət”in rəsmi Facebook səhifəsi https://www.facebook.com/asanxidmat, həm də rəsmi internet saytı http://asan.gov.az/ üzərindən müraciətlərini ünvanlaya bilərlər.

Information of the State Agency
From 29.07.2015, 05:00 pm till 30.07.2015, 03:00 pm there will be temporarily breaks of calls to “108” in regard with the improvement activity to enhance the quality of the services rendered by Call Center of the State Agency for Social Innovations and Public Service under the President of the Republic of Azerbaijan.
108 Call Center will serve to citizens with full activity right after the improvement.
Need to note that within the mentioned period citizens can address their questions through the official Facebook page https://www.facebook.com/asanxidmat or official web site http://asan.gov.az/.