ARGTMŞ üzvləri “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olublar
10 sentyabr 2015-ci il tarixində Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının (ARGTMŞ) üzvləri 5 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olublar.
“ASAN xidmət”-in yaradılması və fəaliyyət məqsədləri barədə məlumatlandırılan qonaqlara bu konsepsiyanın dövlət xidmətlərinin göstərilməsi üzrə Azərbaycan modeli olduğu bildirilib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”-in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi naliyyətlər əldə olunub.

Members of NAYORA got acquainted with “ASAN service” center
On September 10, 2015, members of the National Assembly of Youth Organization of Republic Azerbaijan (NAYORA) NAYORA got acquainted with Baku “ASAN service” center No.5.
It was drawn to the attention that there have been achieved desired outcomes in the field of citizen satisfaction and approximately 6 000 000 applications have been already received.
Guests after getting acquainted with the conditions and work principle of “ASAN service” center wished to the center and its staff success in future.