“ASAN xidmət” mərkəzlərində 1 noyabr qeyri-iş günüdür
1 noyabr  2015-ci il tarixində Milli Məclisə keçirilən seçkilər ilə əlaqədar Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan “ASAN xidmət” mərkəzləri fəaliyyət göstərməyəcək.
Seçkilərlə bağlı olaraq vətəndaşlara yalnız şəxsiyyət vəsiqəsi və ümumvətəndaş pasportlarının verilməsi xidməti həyata keçiriləcək.
2 noyabr tarixindən etibarən isə vətəndaşlar əvvəlki qaydada “ASAN xidmət” mərkəzlərinə müraciət etməklə müvafiq xidmətlərdən yararlana biləcəklər.

The 1st of November is a non-working day at “ASAN service” centers
On November 1, 2015, in regard with the elections to the Milli Majlis, “ASAN service” centers subordinated by the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan will not be functioning on November 1, 2015, will not be functioning.
In connection with the elections, only the issuance of the identification card and passports services will be available at the centers.
From the 2nd of November citizens will be able to avail proper services at the “ASAN service” centers according to the previous schedule.