“ASAN xidmət”in “Sənədsiz məktəbli qalmasın” aksiyası davam edir
3 dekabr 2015-ci il tarixində “ASAN xidmət”in təşkilatçılığı, Daxili İşlər Nazirliyi və Sağlam Ailə Tibb Mərkəzinin dəstəyi ilə “Sənədsiz məktəbli qalmasın” adlı sosial aksiyası çərçivəsində Xəzər rayonu 1 saylı sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün sosial xidmət müəssisəsinin şagirdlərinə şəxsiyyət vəsiqələri verilib.
Aksiya çərçivəsində sosial xidmət müəssisəsinin 78 şagirdinə şəxsiyyət vəsiqəsi təqdim edilib.
Məqsəd sağlamlıq imkanları məhdud uşaqların “ASAN xidmət” mərkəzinə gəlmədən, vaxt itkisi olmadan şəxsiyyət vəsiqəsi almasını təmin etməkdir.
Qeyd edək ki, “ASAN xidmət” mərkəzlərinin fəaliyyətində vətəndaş məmnunluğunun təmin edilməsi ən ali məqsədlər sırasındadır. “ASAN xidmət” fəaliyyəti müddətində ənənəsinə sadiq qalaraq mütəmadi qaydada sosial məsuliyyət yönümlü aksiyalar həyata keçirir.

Social campaign titled “Let’s issue a document to all pupils” by “ASAN service” has been continuing
On December 3, 2015, pupils of the social service institution for the disabled children of the region of Khazar No.1 have been issued with the ID cards within the organization by “ASAN service” and support by the Ministry of Interior of the Republic of Azerbaijan and “Sağlam Ailə” Medical Center.
In the frame of the social campaign 78 pupils of the service institution have been issued with ID cards.
Purpose of the social campaign is to provide disabled kids with ID cards without approaching to “ASAN service” center and preserve waste of time.
It should be noted, that ensuring the citizen satisfaction is one of the essential goals at the “ASAN service” centers. “ASAN service” as traditionally implements regular social responsibility campaigns.