“Sənədsiz məktəbli qalmasın” aksiyası davam edir
“ASAN xidmət” və Təhsil Nazirliyinin birgə təşkilatçılığı ilə “Sənədsiz məktəbli qalmasın” sosial aksiyası davam edir.
23 fevral tarixindən etibarən Səyyar ASAN xidmət Bakı şəhəri Sabunçu rayonunda yerləşən 252 saylı orta məktəbin qarşısında məktəblilərə şəxsiyyət vəsiqələrinin verilməsinə başlayıb.
Aksiya çərçivəsində 15 gün müddətində səyyar avtobus vasitəsilə Sabunçu rayonunda yerləşən 13 ümumtəhsil məktəbində təhsil alan şagirdlərə şəxsiyyət vəsiqələrinin verilməsi planlaşdırılır. Qeyd edək ki, bu aksiya Bakı şəhərində yerləşən bütün məktəbləri əhatə edənə qədər davam edəcək.

Social campaign titled “Let’s issue a document to all pupils” has been continuing
Social campaign titled “Let’s issue a document to all pupils” implemented within the organization by “ASAN service” and support by the Ministry of Interior of the Republic of Azerbaijan has been continuing.
Since February 23, Mobile ASAN service has started to issue ID cards to the pupils in front of the secondary school No.252 located in the region Sabunchu of Baku city.
It is planned to issue ID cards to the pupils of 13 secondary schools located in the region Sabunchu within the social project in 15 days. Should note, that this social project will last until it covers all schools located in Baku.