Mikayıl Cabbarov “İnnovativ idarəetmə” layihəsinin qonağı olub
27 fevral 2016-cı il tarixində “ASAN School” könüllülük proqramı çərçivəsində “İnnovativ idarəetmə” layihəsinin növbəti qonağı Azərbaycan Respublikasının təhsil naziri Mikayıl Cabbarov olub.
150-dən çox ASAN könüllüsünün iştirak etdiyi görüşdə Mikayıl Cabbarov gəncləri maraqlandıran sualları cavablandırıb.
Çıxış zamanı Mikayıl Cabbarov gənclərin uğur qazanmasında təhsilin və mütailənin, eyni zamanda təcrübənin rolundan danışıb. O, həmçinin vurğulayıb ki, bu istiqamətdə ASAN könüllərinin fəaliyyəti onu sevindirir.
Tədbirin sonunda  ASAN school könüllü proqramının Master 2 pilləsi çərçivəsində Təhsil Nazirliyində təcrübə keçmiş ASAN könüllülərinə sertifikatlar təqdim olunub.

Mikayil Jabbarov was a guest of the project entitled “Innovative governance”
On February 27, 2016, the Minister of Education of the Republic of Azerbaijan, Mikayil Jabbarov was the next guest of the project entitled “Innovative Governance” implemented within the program “ASAN School”.
During the meeting Mikayil Jabbarov responded all questions addressed by over 150 ASAN volunteers.
Mikayil Jabbarov during his speech spoke about the role of education and reading in gaining the success, also, role of experience. Moreover, he highlighted, that the activity of ASAN volunteers in this direction is praiseworthy.
At the end of the event, ASAN volunteers, who were in an internship program at the Ministry of Education in the frame of the Master 2 stage of ASAN school program, were awarded with certificates.