Latviyalı qonaq “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub
15 mart 2016-cı il tarixində Latviya Respublikasının İnvestisiya və İnkişaf Agentliyinin Azərbaycandakı ofisinin rəhbəri cənab Aleksandrs Antonovs 5 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub.
Qonağa "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması, məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verib. Qeyd edilib ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi naliyyətlər əldə olunub.

On March 15, 2016, the Head of the Investment and Development Agency the Republic of Latvia in the Republic of Azerbaijan, Mr. Aleksandrs Antonovs got acquainted with Baku “ASAN service” center No.5.
Guest was delivered wide information to guest about the activities and aims of establishment of “ASAN service”. Also, there was emphasized, that with the establishment of “ASAN service” there have been achieved serious steps in the field of provision of efficient administration through enhancing of transparency and application of innovations.