“Vivaction” şirkətinin prezidenti “ASAN xidmət”də
17 may 2017-ci il tarixində Fransanın “Vivaction” şirkətinin prezidenti Rişar Mari 1 saylı “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olub.
Qonağı salamlayan Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri İnam Kərimov "ASAN xidmət" və “ABAD” mərkəzlərinin yaradılması, məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi nailiyyətlər əldə olunub.

President of “Vivaction” Company at “ASAN service”
On May 17, 2017, the President of the French “Vivaction” Company Richard Marry got acquainted with activity of Baku “ASAN service” No.1.
The guest was welcomed by the Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, Inam Karimov, who delivered wide information about the activities and aims of establishment of “ASAN service”. Also, there was emphasized, that with the establishment of “ASAN service” there have been achieved serious steps in the field of provision of efficient administration through enhancing of transparency and application of innovations.