İndoneziyanın İnzibati və Bürokratik İslahatlar nazirinin müavini “ASAN xidmət”də
27 sentyabr 2017-ci il tarixində  İndoneziya Respublikasının İnzibati və Bürokratik İslahatlar nazirinin müavini xanım Diah Natalisanın rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti 3 və 5 saylı “ASAN xidmət” mərkəzi, Səyyar ASAN xidmət avtobusu və “İçərişəhər” Dövlət Tarix-Memarlıq Qoruğu ərazisində yerləşən “ABAD” sənətkarlıq mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olub.
Qeyd edək ki, İndoneziya Respublikasının inzibati və bürokratik islahatlar nazirinin müavini xanım Diah Natalisanın rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyətinin ölkəmizə səfərinin məqsədi cari ilin 24 iyul tarixində Dövlət Agentliyi ilə İndoneziya Respublikasinin İnzibati və Bürokratik İslahatlar Nazirliyi arasında imzalanmış Anlaşma Memorandumunun implementasiyası istiqamətində müzakirələr aparmaq və görüşlər keçirmək olub.

Deputy Minister of Administrative and Bureaucratic Reforms of the Republic of Indonesia at “ASAN service”
On September 27, 2017, a delegation led by the Deputy Minister of Administrative and Bureaucratic Reforms of the Republic of Indonesia, Mrs. Diah Natalisa was acquainted with activity of Baku “ASAN service” No.3-5, Mobile “ASAN service” bus, “ABAD” craft center, located in "Icherisheher" State Historical-Architectural Reserve.
Should note, that the aim of the visit to Azerbaijan by the Deputy Minister of Administrative and Bureaucratic Reforms of the Republic of Indonesia, Mrs. Diah Natalisa to conduct discussions on implementation of the MoU signed between the sides on July 24.