Cənubi Sinay əyalətinin qubernatoru “ASAN xidmət”də
14 noyabr 2017-ci il tarixində Misir Ərəb Respublikasının Cənubi Sinay əyalətinin qubernatoru Xaled Fouda Sıddıqın başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti 3 saylı “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olub.
Nümayəndə heyətini salamlayan Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri İnam Kərimov "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verib.  Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi nailiyyətlər əldə olunub.

Governor of South Sinai Province at “ASAN service”
On November 14, 2017, a delegation led by the Governor of South Sinai Province of the Arab Republic of Egypt, Khaled Fouda was acquainted with activity of Baku “ASAN service” No.3.
The delegation was welcomed by the Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, Inam Karimov, who delivered wide information about the activities and aims of establishment of “ASAN service” centers. Also, there was emphasized, that with the establishment of “ASAN service” there have been achieved serious steps in the field of provision of efficient administration through enhancing of transparency and application of innovations.