“ASAN xidmət”ə 21 milyonuncu müraciət qeydə alındı
Bu müraciətin sahibi Xaçmaz şəhər sakini Şahvar Yusufov olub. O, Xaçmaz şəhərində Səyyar ASAN xidmətə müraciət edərək ASAN qatarda Ədliyyə Nazirliyinin  notariat xidmətindən yararlanıb.
21 milyonuncu müraciətin sahibi kimi Şahvar Yusufov təşəkkürnamə və simvolik hədiyyələrlə mükafatlandırılıb.
Qeyd edək ki, hazırda 13 “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyət göstərir. Onlardan 5-i paytaxt Bakı şəhərində olmaqla digərləri Sumqayıt, Gəncə, Sabirabad, Bərdə, Qəbələ, Masallı, Quba və Mingəçevirdədir. Bundan başqa regionlarda 10 Səyyar ASAN xidmət avtobusu və Səyyar ASAN qatar vasitəsi ilə vətəndaşlara səyyar formada xidmətlər göstərilir.

“ASAN service” received the 21 millionth application
The appealer was Khachmaz resident - Shahvar Yusufov. He appealed to Mobile ASAN service in Khachmaz and took advantage of the notary service issued by Ministry of Justice in ASAN.
Shahvar Yusufov, as owner of the 21 millionth appeal, was awarded with certificate and symbolic prizes.
It should be noted that, currently, there are 13 “ASAN service” centers. Five of them are located in Baku, and 8 in regional centers, including Sumgayit, Ganja, Sabirabad, Barda, Gabala, Quba, Masally and Mingachevir. Moreover, 10 buses of Mobile ASAN service and Mobile ASAN train are delivering services to citizens in the regions.