İnnoLAND innovasiya mərkəzinə loqo müsabiqəsi elan edilir!
İnnoLAND ideyası olan hər kəsin öz ideyasını reallaşdırması, özəl sektorun inkişaf etdirilməsi, innovasiyanın təşviq edilməsi və startap hərəkatının genişləndirilməsi üçün yaradılan və dünyaya rəqabət qabiliyyətli yeni texnologiyalar çıxarılmasını əsas məqsəd kimi irəli sürmüş  inkubasiya və innovasiya mərkəzidir. İnnoLAND startap ideyaların toplanılması, onların inkubasiyası, prototiplərin hazırlanması istiqamətində fəaliyyət göstərəcəkdir.
-          Loqoda nəzərə alınmalı faktorlar
Loqoda İnnoLAND-in "ASAN xidmət"ə bağlılığı, innovasiya və startaplarla, futuristik texnologiyalarla bağlı elementlər öz əksini tapmalıdır.
-          Müsabiqənin davam etmə müddəti
Loqolar İdeya Bankında elan olunmuş müsabiqə üzrə ( http://www.ideya.az ünvanına ) göndərilməlidir. Loqolar ən gec 10 iyun tarixinə kimi göndərilməlidir.

• Brief Information about the project
InnoLand Innovation center is an innovation and incubation center that is aimed to realize ideas of everyone having innovative approach, develop private sector, promote innovation, expand startup movement, and produce world-class competitive products. InnoLAND will serve in the direction of collecting startup ideas, their incubation, and development of prototypes.
The Logo should reflect InnoLand's commitment to “ASAN service”, innovations and startups, and elements associated with futuristic technologies.
• The duration of the competition
The logo should be sent to the competition announced at Idea Bank (at http://www.ideya.az). Logos must be sent no later than 10rd of June.