Dövlət Agentliyində İsrail Dövlətinin Matrix şirkətlər qrupunun və YR şirkətinin rəhbərləri ilə görüş keçirilib
12 iyun  2018-ci il tarixində  Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyində  İsrail Dövlətinin Matrix  şirkətlər qrupunun və YR şirkətinin rəhbərləri  ilə görüş keçirilib.
Qonaqları salamlayan Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi nailiyyətlər əldə olunub.

State Agency held a meeting with the heads of YR Company and Matrix Group Companies of Israel
On June 12, 2018, a meeting with the heads of YR Company and Matrix Group Companies of Israel was held at the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan.
Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations, Ulvi Mehdiyev, welcomed the guests and delivered wide information about the activities and aims of establishment of “ASAN service”.
It was noted that with the establishment of “ASAN service” there have been achieved serious steps in the field of provision of efficient administration through enhancing of transparency and application of innovations.