Əlcəzair Xalq Demokratik Respublikasının nümayəndə heyəti “ASAN xidmət”də
27-28 iyun 2018-ci il tarixində Əlcəzair Xalq Demokratik Respublikasının Xarici İşlər Nazirliyinin İqtisadi Məsələlər və Beynəlxalq Əlaqələr Departamentinin direktor müavini Boumediene Mahinin rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti “ASAN xidmət” təcrübəsi ilə tanış olmaq məqsədilə ölkəmizə səfər edib.
Səfər çərçivəsində qonaqlar “ASAN xidmət” mərkəzləri, Səyyar ASAN xidmət avtobusu, ASAN radio, ASAN Təlim-Tədris Mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olublar.
Səfər çərçivəsində qonaqlara Dövlət Agentliyinin şöbələri tərəfindən təqdimatlar edilib, həmçinin AZINNEX Konsorsiumunun nümayəndələri ilə görüş keçirilib.

"ASAN service" hosted a delegation of the People's Democratic Republic of Algeria
On June 27-28, 2018, a delegation led by Deputy Director of the Department of Economic Affairs and International Relations of the Ministry of Foreign Affairs of the Algerian People's Democratic Republic, Boumediene Mahi visited our country to familiarize with the “ASAN service” experience.
During the visit, guests got acquainted with “ASAN service” centers, Mobile ASAN service bus, ASAN radio, and ASAN Education and Training center.
In the framework of the visit, the presentations made by the departments of the State Agency were delivered to the guests. In addition, there was held a meeting with representatives of the AZINNEX Consortium.